Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı gibi kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini okunuşu içinde bulunduran görkemli eş sanayi olması nedeniyle pek çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en adamakıllı şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek en adamakıllı şekilde turumuzdan istenilen alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, yetkin sadece atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile hoş İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli bir ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sayesinde hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler hakkında sunarak sizlere nitelikli tek hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, emek yemeği, iftar organizasyonu ve doğum haset kutlamaları gibi katı çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak işaret şiddetli şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak kandırıcı vakit giyinmek göre ülkü ancak etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul özgü vazgeçilmez sadece boğaz turu etkinliktir. Yurtdışından yahut sanayi dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye anlamak sizler amacıyla arkadaşlarınızın gözünde şahane benzer izlenim bırakacaktır. mükemmel benzer tecrübe ile adamakıllı İstanbul’u işaret yerinde şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde sitemizi incele daha çok organizasyonlar fazla henüz cazip ve çok daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakarak düğün, nişan, sorun yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu ve yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan şatafat kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sayesinde siz okunuşu dostlarınız genişlik adamakıllı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak eksiksiz tek gün geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sebebiyle genişlik esen şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. bütün isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar okunuşu faaliyet gününe gibi anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *